O NAS

Jesteśmy autorami setek filmów reklamowych o bardzo dużej rozpiętości budżetowej. Realizujemy produkcje reklamowe, które emitowane są w największych telewizjach w kraju i za granicą, ale również krótkie formy internetowe spełniające potrzeby wideokomunikatywnych mediów społecznościowych. Odpowiadamy za wszystkie etapy przygotowania filmu, tj. preprodukcję, produkcję i postprodukcję. We wszystkie projekty wkładamy ogromne pokłady energii i serca z nadzieją, że nowe wyzwania i miła współpraca zrekompensują nam długie godziny na planie zdjęciowym ;). Kliknij niżej i obejrzyj nasze demo!

 
 

USŁUGI

KONCEPCJA

Przy powstawaniu koncepcji cele i potrzeby klientów są dla nas kluczowe. To na ich podstawie tworzymy dopasowaną koncepcję kreatywną, która uwzględnia najnowsze trendy w branży.

SCENARIUSZ

Scenariusz to dokładny przepis naszej filmowej potrawy. Tworzymy go tak, żeby zapadał w pamięć, angażował widza, ale przede wszystkim żeby był skuteczny. 

SCENARIUSZ

Suma małych detali wpływa na ostateczną jakość filmu. Dlatego w okresie preprodukcji skrupulatnie planujemy i organizujemy plan tak, żeby móc w pełni zrealizować założony wcześniej cel. 

PRODUKCJA

Plan zdjęciowy to kulminacyjny moment, w którym wizja zamienia się w materiał filmowy. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie, a nad realizacją filmu czuwa wyspecjalizowana kadra. 

POSTPRODUKCJA

Nakręcony wcześniej materiał poddajemy rozbudowanemu procesowi postprodukcji. Odpowiedni montaż, korekta barwna, efekty specjalne sprawią, że ostateczny film będzie wyjątkowy.

tło-3 4k.png

Dla kogo pracowaliśmy?

FEEDBACK

Trefl

Studio filmowe Baltic Media Group było odpowiedzialne za produkcję reklamy telewizyjnej Ego Family, internetowej Fun For Everyone oraz wielu innych produkcji filmowych takich jak reportaże, wirale, filmy promocyjne. Polecamy Baltic Media Group jako wiarygodnego i kompetentnego Partnera.

—  Aleksandra Krzymińska, Kierownik Działu Promocji i PR

 
tło-3 4k.png

KONTAKT

Chcesz o coś zapytać?

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Martyna Bunia

New Business Manager

(+48) 518-779-369

Rafał Ewertowski

New Business Manager

(+48) 519-304-508

Napisz do nas:

  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg
  • Vimeo - Biały Krąg