My Items

I'm a title. ​Click here to edit me.

zanzoon-friends-the-wacky-quiz

zanzoon-friends-the-wacky-quiz

dumel-balibazoo

dumel-balibazoo

Pluszaki luzaki Balibazoo w formie zawieszek, grzechotek, kocyków i zabawek, to bardzo często pierwsi przyjaciele nowonarodzonego dziecka. W ogóle nas to nie dziwi 😉

More
dumel-wyscig-z-czasem

dumel-wyscig-z-czasem

Kilka miesięcy temu realizowaliśmy cały cykl reklam dla DUMEL, czas na publikację kolejnej z nich. Tym razem jest to gra zręcznościowa "Wyścig z czasem", która jest niezłym wyzwaniem także dla dorosłych 💪. Nam jeszcze nie udało się przejść ostatniego levelu 😝.

trefl-dobranoc-trefliki-na-noc

trefl-dobranoc-trefliki-na-noc

Magiczna odsłona kolejnej gry z bohaterami serialu Rodzina Treflików zrealizowana dla firmy Trefl

trefl-5sekund

trefl-5sekund

baby-merc-mosca

baby-merc-mosca

Pandemia wielu pokrzyżowała zagraniczne plany wakacyjne. Mamy jednak coś, co pozwala zamienić skrzydła na cztery koła - wózki Baby Merc 3 w 1, z opcjami gondoli, spacerówki i nosidełka. Zapraszamy do obejrzenia jednego z filmów demonstracyjnych, jakie zrealizowaliśmy dla tej firmy.

More
meblik-fashion-mint

meblik-fashion-mint

Pokaż mi co masz w szafie, a powiem Ci kim jesteś! Znane, banalne przysłowie? Możliwe, ale za to jakie życiowe... Meblik – pokój taki jak Ty! Telewizyjny film reklamowy serii mebli Fashion firmy Meblik z Chojnic.

meblik-musically

meblik-musically

Znasz apkę Musically? Aplikacja zdobyła serca ponad 200 milionów młodych użytkowników, a my popełniliśmy najprawdopodobniej pierwszą reklamę telewizyjną w Polsce, właśnie w tym stylu. Roztańczona muserka Julia Żugaj oraz firma Meblik w rolach głównych.

trefl-sprytna-osmiornica

trefl-sprytna-osmiornica

Gotowi na zręcznościowy wyścig? Sprytna ośmiornica, to kolejna świetna gra od firmy Trefl! Na potrzeby reklamy TV powstał #BrandHero w technice 3D - sympatyczna, zwinna i przede wszystkim sprytna ośmiornica.

trefl-grzybobranie

trefl-grzybobranie

Prosto z treflikowej krainy zabawa dla całej rodziny! Grzybobranie to klasyczna gra planszowa, ale tym razem wydana z motywem serialu Rodzina Treflików. Na potrzeby reklamy dla Trefl zanimowaliśmy bohaterów w technice 3D. Głosu lektorskiego do reklamy użyczył serialowy Treflik czyli Karolina Trębacz, trójmiejska aktorka teatralna.