My Items

I'm a title. ​Click here to edit me.

baby-merc-mosca

Pandemia wielu pokrzyżowała zagraniczne plany wakacyjne. Mamy jednak coś, co pozwala zamienić skrzydła na cztery koła - wózki Baby Merc 3 w 1, z opcjami gondoli, spacerówki i nosidełka. Zapraszamy do obejrzenia jednego z filmów demonstracyjnych, jakie zrealizowaliśmy dla tej firmy.

meblik-fashion-mint

Pokaż mi co masz w szafie, a powiem Ci kim jesteś! Znane, banalne przysłowie? Możliwe, ale za to jakie życiowe... Meblik – pokój taki jak Ty! Telewizyjny film reklamowy serii mebli Fashion firmy Meblik z Chojnic.

meblik-musically

Znasz apkę Musically? Aplikacja zdobyła serca ponad 200 milionów młodych użytkowników, a my popełniliśmy najprawdopodobniej pierwszą reklamę telewizyjną w Polsce, właśnie w tym stylu. Roztańczona muserka Julia Żugaj oraz firma Meblik w rolach głównych.

trefl-sprytna-osmiornica

Gotowi na zręcznościowy wyścig? Sprytna ośmiornica, to kolejna świetna gra od firmy Trefl! Na potrzeby reklamy TV powstał #BrandHero w technice 3D - sympatyczna, zwinna i przede wszystkim sprytna ośmiornica.

trefl-grzybobranie

Prosto z treflikowej krainy zabawa dla całej rodziny! Grzybobranie to klasyczna gra planszowa, ale tym razem wydana z motywem serialu Rodzina Treflików. Na potrzeby reklamy dla Trefl zanimowaliśmy bohaterów w technice 3D. Głosu lektorskiego do reklamy użyczył serialowy Treflik czyli Karolina Trębacz, trójmiejska aktorka teatralna.

trefl-kameleon-kontent

Trzymanie emocji na wodzy, czujność i kreatywność to niektóre z zadań Kameleona. Ale czy to wystarczy żeby zostać niezauważonym ? Wideo instruktaż gry dla firmy Trefl nagrany w studio z udziałem statystów.

magiczny-gdansk

Gdańsk, należy do najpiękniejszych polskich miast także zimą. Jego ulice każdego roku zostają ozdobione przez miliony światełek tworzących niepowtarzalny klimat. Film wizerunkowy zimowego Miasta Gdańska prezentujący iluminacje.

ninnig-moves-lexicon-kontent

Mistrz słowa może być tylko jeden. Jak nim zostać ? Poznaj zasady gry w instruktażu dla frimy Winning Moves.

marioinex-film-kontentowy

Dzień dziecka nie musi być tylko raz w roku ! Produkcja filmów kontentowych z wykorzystaniem klocków i waffli od Marionex to była dla nas świetna zabawa. Filmy z wykorzystaniem techniki stop motion pozwoliły na stworzenie wielu kreatywnych konstrukcji.

artyk-kuchnia

Interaktywne zabawki firmy Artyk doskonale naśladują urządzenia gospodarstwa domowego. Prezentacja wideo produktów serii Super Chef w estetycznej i minimalistycznej formie z udziałem dziecka.

trefl-ego-billboard

Ego to kultowa gra towarzyska, która doczekała się kilku odsłon. Jesteś pewny, że dobrze znasz swoją rodzinę czy przyjaciół ? Billboard sponsorski dla firmy Trefl.

logo neon strona.png